यी हुन् भैंसेपाटीमा बिक्रीमा राखिएका आलिसान बंग्लोहरु

  

367B408218B985F-icon.png
1248views
B8C4FBF597156C7-Premium House from Bhaisepati.jpg

काठमाडौं । शहरका एलिट क्लासको बसोबास रहेको ललितपुरको भैंसेपाटीमा जग्गाको मूल्य आनाको डेढ करोडसम्म छ । भैंसेपाटी आवास क्षेत्रभित्र अहिले आनाको डेढ करोडमा जग्गा किनबेच भइरहेको स्थानीय बताउँछन् ।

संघीय मन्त्री, प्रदेश प्रमुख, मुख्यमन्त्रीका आवासीय क्वाटरहरु रहेको भैंसेपाटीमा ठूला नेता, उच्च पदस्थ कर्मचारीदेखि व्यवसायी तथा कुटनीतिक नियोगका परिवारको पनि रोजाईमा पर्छ । उपत्यकाकै भिआइपी आवासी क्षेत्रमा पर्ने भैंसेपाटीमा घरको मूल्य पनि चर्कै छ । 

हामी तपाइँलाई नेपालहोम्स डटकममा बिक्रीका लागि लिस्टिङ गरिएका भैंसेपाटीका प्रिमियम बंग्लोहरुका बारेमा जानकारी गराउँदै छौं ।

१) भैसेपाटीमा १२ फिट बाटोको पहुच र १७ आना क्षेत्रफल भएको साढे दुई तल्ले आकर्षक बंग्ला बिक्रीमा रहेको छ । उत्तर–पश्चिम मोहडा फर्किएको यस सु–सज्जित आवासीय बंग्लाको बिक्री मूल्य १४ करोड तोकिएको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

२) भैसेपाटीमा १२ आना क्षेत्रफल भएको उत्तरी मोहडाको साढे दुई तल्ले सुविधा सम्पन्‍न आवासीय घर बिक्रीको लागि सूचीकृत गरिएको छ । १६ फिट बाटोको पहुच भएको यस छ बेडरुम हलको सुन्दर घरको बिक्री मूल्य ६ करोड ९० लाख भनिएको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

३) भैसेपाटीमा दक्षिण–पूर्वी मोहडा फर्किएको चार बेडरुम हलको साढे दुई तल्ले आवासीय घर बिक्रीमा रहेको छ । १२ फिट बाटोको पहुच भएको यस घरको क्षेत्रफल ६ आना २ पैसा रहेको छ र यस घरको बिक्री मूल्य ६ करोड ५० लाख तोकिएको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

४) भैसेपाटीमा ७ आना क्षेत्रफल भएको साढे दुई तल्ले आकर्षक आवासीय घर बिक्रीको लागि राखिएको छ । १३ फिट बाटोसँगै जोडिएको यस पश्‍चिम मोहडा फर्किएको पाँच बेडरुम हलको सुविधा सम्पन्न घरको मूल्य ८ करोड ५० लाख रहेको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

५) भैसेपाटीमा २६ फिट बाटोको पहुच र १९ आना जग्गा भएको पूर्वी मोहडाको आवासीय घर बिक्रीमा रहेको छ । तीन वटा गाडि पार्किङ्ग गर्न मिल्ने यस चार बेडरुम हलको सुविधा सम्पन्‍न घरको बिक्री मूल्य १४ करोड रहेको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

६) भैसेपाटीमै २० आना क्षेत्रफलमा रहेको पूर्वी मोहडाको सुविधा सम्पन्‍न आवासीय बंग्लाे बिक्रीको लागि विज्ञापनमा राखिएको छ । १३ फिट बाटोको पहुच भएको पाँच बेडरुम हलको यस आवासीय बंग्लाेको बिक्री मूल्य १५ करोड तोकिएको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

७) भैसेपाटीमा १६ फिट बाटोको पहुच र १३ आना जग्गा भएको आकर्षक बंग्लाे बिक्रीमा रहेको छ । सात बेडरुम हलको यस दक्षिण मोहडाको सुविधा सम्पन्‍न आवासीय बंग्लाको बिक्री मूल्य १३ करोड ५० लाख रहेको छ र यस बंग्लामा तीनवटा गाडि सजिलै पार्क गर्न सकिन्छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

८) भैसेपाटीमा १७ आना क्षेत्रफलमा रहेको दुई तल्लाको आकर्षक भिल्ला बिक्रीको लागि उपलब्ध रहेको छ । चार बेडरुम हलको यस सुविधा सम्पन्न आवासीय भिल्लाको बिक्री मूल्य १० करोड रहेको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

९) भैसेपाटीमा १३ फिट बाटोसँगै जोडिएको ६ आना जग्गा भएको पश्चिम मोहडाको आकर्षक घर बिक्रीमा रहेको छ । चार बेडरुम हलको यस सुविधा सम्पन्न घरको बिक्री मूल्य केही मिलाउन सकिने गरी ७ करोड राखिएको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

१०) भैसेपाटीमा ७ आना २ दाम क्षेत्रफल भएको सम्पूर्ण भौतिक सुविधाले युक्त साढे दुई तल्ले आवासीय बंग्लो बिक्रीको लागि सूचीकृत गरिएको छ । १३ फिट बाटोको पहुच भएको पाँच बेडरुम हलको यस सु–सज्जित बंग्लोको बिक्री मूल्य ७ करोड ८० लाख रहेको छ । थप जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

यस्तो बन्दैछ चितवनकै पहिलो पाँचतारे रिसोर्ट ‘रोयल टुलिप’

दुई महिनामा भित्रियो २८ अर्बको फलाम तथा स्टिल

भैंसेपाटीमा घडेरी खोज्दै हुनुहुन्छ ? यी हुन सक्छन् उपयूक्त विकल्प

उपत्यकामा २३% ले घट्यो घरजग्गा कारोबार, पाँच महिनामा २० हजार लिखत पारित

दशैं अफरः रविभवनमा साढे ७ लाख डाउन पेमेन्टमै अपार्टमेन्ट किन्‍न पाइने

विनोद चौधरीले सञ्‍चालनमा ल्याए १५ अर्ब लगानीमा पाल्पा सिमेन्ट उद्योग, निर्यात पनि सुरु

भदौमा बढ्यो अपार्टमेन्ट किनबेच

काठमाडौं महानगरको राजश्‍व २५ प्रतिशतले वृद्धि, साउन र भदौमा उठ्यो सवा अर्ब

D363D13B57955F2-Koushi-Kheti.jpg

काठमाडौंमा कौसीखेती : न महँगीको डर, न विषादीको चिन्ता